Spokój i wypoczynek

z pięknym widokiem...

Pokoje w naszej ofercie

Przygotowaliśmy do Państwa dyspozycji pokoje 2, 3-os oraz apartamenty. Pokoje posiadają na wyposażeniu telewizory z TVSAT, radio oraz cześć posiada również własne balkony. W każdym pokoju znajduje się osobista łazienka z podgrzewaną podłogą. Apartamenty są obszernymi pomieszczeniami, pięknie urządzonymi i wyposażonymi w meble z prawdziwego drewna jesionowego. Każdy z nich posiada własny balkon widokowy.

Wyżywienie

Oferujemy Państwu również naszą góralską kuchnię i posiłki tradycyjne. Śniadania są serwowane w formie bogatego stołu szwedzkiego. Mają Państwo również możliwość zamawiania obiadokolacji.

Relaks i aktywny wypoczynek

W czasie relaksu oferujemy salę kominkową z dobrze zaopatrzonym barkiem, saunę, jacuzzi, solarium oraz altankę z grillem.

Na życzenie możemy zorganizować Państwu kuligi z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek, wycieczki z przewodnikiem po górach, atrakcyjne wyjazdy na spływ Dunajcem w Pieniny i na Słowację oraz inne imprezy okolicznościowe. Dla osób chcących poznać uroki narciarstwa lub doszlifować umiejętności polecamy naszego instruktora.

Wisną, latem i jesienią można korzystać z przepięknie usytuowanego krajobrazowo i fantastycznie urządzonego kąpieliska z podgrzewaną wodą geotermalną. To gwarantowana frajda dla każdego od najmłodszego do najstarszego.

Sauna, jacuzzi, solarium

Dla uprzyjemnienia pobytu naszym gościom wzbogaciliśmy atrakcje naszego obiektu o saunę, jacuzzi oraz solarium!